در دفاع از علیا المهدی مصری !

در دفاع از علیا المهدی مصری !

مثل اینکه جمعی از زنان و مردان ما  زیادی  به لخت شدن بخصوص زن حساسند. خانمی به نام لاله افشاریدر فیس بوک چنین نوشت» روشهای متفاوتی برای نافرمانی مدنی هست و خواستها را در زمان و مکان و امکان مناسب اجرا باید کرد، اما چنین روشی بی حرمتی و شکستن کرامت زن است، کە خود زنان باعث و بانی هتک حرمت خود هستند.» در اینجا باید گفت» آیا زنی با پیچیدن  لحاف و پتو به کرامت می رسد….

مگر تمام قدرت جمهوری اسلامی با منطق و برهان نمی خواهند تا تمام زن را  با پیچیدند به لحاف و پتو خانه نشین کنند.آیا این بردگی نیست.؟ اسارت  نیست؟….

سکس خواست طبیعی انسان است اما اجازه بدهید کمی از کرامت زنان در ایران اسلامی را در همین نوشته به جدل بگذارم …..گفتم  سکس یک نیاز واقعی انسان است.در همین رابطۀ خانم دیگری در پروفایل فیس بوکم به نام کتایون اذرلی چنین نوشت» ملتی که محروم از آزادی سکس اند بیشتر از این توقع از آنان نباید داشت…خاصه در تحلیل رویدادهای سیاسی و اجتماعی !!!!باورم بر این بود که جمهوری اسلامی پس از عقد کجوز قرارداد صیغه ….عقده ی ادیپ را در این جامعه درمانی اندک داده است ….اما از قرار معلوم موجود رخوت شده است شرمساری در برابر بارگاه پر جلال خر و گاو و گوسفند و میمون» این بحث یعنی تنزل دادن به حرکت زیبایی علیا! خوانندگان گرامی به نظر شما صیغه  و چند همسری  کرامت زن است؟ نکنه که در خانه نشتن و منتظر ماندن تا خواستگاری پیدا شود… کدامش ؟

«ضیغه» تن فروشی است. اما با نوع تن فروش در جامعه سرمایه داری فرق دارد در جامعه سرمایه داری.. کارت پزشکی و صدور جواز لازمه کسب است اما در ایران اجازه آخوند برابر با صدور جواز و کارت سلامتی پزشکی است ……

صیغه نوع فاحشه و بردگی زن تن فروش است .. چون گانگسترش آخوند و با اجازه آغا شرعیت پیدا می کند …….

قوانین چند همسری نیز نوعی تن فروشی از نوع بردگی ست. که یک مرد پول دار با کلاۀ شرعی و با اجازه آغا چندین زن را به همسری می گیرد و آنطور که خودش بخواهد مخارج زندگیشان را تامین می کند و زنانش در تقابل به نوع برد جنسی و خدمت کار در خدمت مرد قرار می گیرد …….

ازدواج از سن زیر 18 در ایران قانونی است و مورد زیاد وجود دارد که دختران یازده ساله و حتی سنن کمتر در معاملات خرید و فروش و با اجازه آغا تحت نام ازدواج مورد تجاوز قرار گرفتند ……

جالب است که تن عریان زن معترض مصری شوک بود برای مردان راستین که در اوج مردانگیند/ شوکه برای زنان اهل کرامت و شوک ///  همشان را شوکه کرد. چون ترسیدن و لرزیده از اینکه زنان ایرانی هم لخت شوند….تفکر متحجرانه است… البته نوشتهای زیادی بصورت پیام دریافت کردم.

 بد بیاره، این واژه ها که سر زبان اینهاست
بیچاره مردم ما! داستان همین جااست.
در حقیقت، پایه این حکومت اسلامی .
و احمدی نژادها از همین هاست!

گر چه معلمین  اخلاق حصاری را برای ما به نام اخلاقیات ساختند و از اخلاق گفتند  و خود را اهل تشخص و تفخص پنداشتند. نجابت و پاکی، شرافت، حیثیت، پاکدامن، نجیب،ناموس و غیره.این واژه ها هر کدام  حصاریست با صدها زندان. که بزرگ مردان برای دختران ما“باکره ماندن ” جزی از نجابت و پاکی و شرافت و ………نام نهادند و عشق آزاد را حرام و نامشروع و ریا دروغ را بر مناسبات انسانی استوار ساختند. زیبائی را در چهار دیوار خانه حبس کردند و تن فروشی را به جامعه ارزانی داشتند. اینها شیادان مفت خور و انگلهای سر طانی در جامعه اند. که بدانگو نه اسب وحشی را به حصار کشیدند و آن را اسب نجیب نامندند.

تفکری که زن را بعنوان کالا و با  توجیه مذهبی می خواهد زن در اسارت داشته باشد. مشروع و غیر مشروعش می کند… هیچ چیزی نباید بدون اجازه آخوند باشد.

 آخوندها که همه جا با ما هستند مثلا در رختخواب چطوری و چگونه باید سکس کنیم تا حلال باشد یا حرام و در هنگام رفتند به توالت با کدام دست شرعی و با کدام انگشت حرام …. چند سانت باشد ….. در حالیکه سکس باید آزاد باشد و دل برای هوس با میل و رعبت باشد نه که در چهار چوب قید و شرط …….

آخوند ها می خواهند همه جا با ما باشند . چون ما تن به این حماقت می دهیم و اعتراضی در کار نیست چون اجازه آغا مشروعیت هر کار زشتی است ……

آنوقت پاسخ به این سوال که چرا جمهوری اسلامی در اریکیه قدرت است هنوز؟» باید ساده باشد… در دورن ما ایرانیها گرایشات ارتجاعی و مردانگی زیاد است زین رو بی دلیل نیست آیت الله خمینی رهبر انقلاب می شود و یا رفسنجانی و موسوی و کروبی لقب آزایخواهی می گیرند……. شعار تغییر » الله البر » می شود.  شمی صلواتی

Advertisements

شمی صلواتی / فعال سیاسی/ شاعر و نویسنده/ زندانی سیاسی سابق دهه 60

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s