از شوق آمدنت ، مشعل را از نو میافروزم

با سلام به رفیق نسان!

با سلام به رفیق نسان .
با من از عشق بگو
از لبخند دوباره،  از چگونه زیستند.

                      ***
از شوق آمدنت ،  مشعل را از نو میافروزم

گاهی اوقات  اشتباه کوچکی  باعث می شود تا انسان رفقایی را از دست بدهد.  در حالیکه  اندکی صبور  وکمی تعمق  کافی است  تا عزیزانمان از دور نشوند.

 رفیق نسان یکی از رفقایی قدیمی جنبش چپ در کردستان ایران  است، در حقیقت رفیق نسان و دیگر رفقایی هستند  که اساس  زندگیشان یعنی تاریخ مبارزه جنبش چپ در کردستان ایران/ با فداکاری و از جان گذشتگی انسانهای چون نسان بنا نهاد شد است. این رفقا  سختیهای  بسیار کشیدند از خود گذشتگیها و فدا کارها بسیاری از خود نشان دادند و آزار بسیاری  را دیدند تا امروز جنبش چپ به این اعظمت امروزی  در کردستان رسیده است.

ملحق شدن رفیق نسان  به حزب کمونیست کارگری، حرکتی زیبا و قابل تحسین است، ما چنین حرکت شجاعانه و زیبا را ارج می نهیم، این نوع حرکتها ما را در پیشبرد اهداف مان که همانا انقلاب انسانی برای حکومتی انسانی است قویتر و مستحکمتر می کند. ملحق شدن رفیق نسان به حزب کمونیست کارگری حرکت انقلابی و غرور آفرین است. ما کمونیست ها نباید از یگدیگر دور بمانیم در حالیکه که اهدافمان یکی است و تلاشمان سر نگونی جمهوری اسلامی وبرقراری جمهوری انسانی است بس چه بهتر تشکیلاتمان را مستحکمتر و به وسعیت آن بیافزایم .

رفیق نسان بسیار عزیز نه تنها ملحق شدن شما بلکه ملحق شدن هر رفیق دیگری باعث شادمانی و خوشحالی همه ما اعضای حزب کمونیست کارگری است بحضوص در شرایط موجود که جامعه ما توسط جمهوری اسلامی خشونت زده است . همه ما به وجود مبارزات و اعتراضات گسترده در مراکز فر هنگی و کارگری در ایران آگاه هستم، وجود جنبش سرنگونی طلبی در ایران ظهور جنبش چپ این ضرورت را از ما می طلبد که حزبیتر و سارمانیافته تر عمل کنیم. حرکت شما حرکتی بسیار زیبا با درایت و آگاهی کمونیستی است، کمونیستی که سر بزنگاه به درستی تشخیص می دهد و در کنار رفقا خود، طبقه خود قرار می گیرد تشکیلات ما محتاج چنین افرادی است که به حزب ما و جنبش ما نیرو و قدرت ببخشند. در همین جا من به شما درود می فرستم و حرکت شجاعانه شما را تحسین می کنم  رفیق تان شمی صلواتی  دوم مه  دو هزار دوازده میلادی .

Advertisements

شمی صلواتی / فعال سیاسی/ شاعر و نویسنده/ زندانی سیاسی سابق دهه 60

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s